Uyuşmazlıklarınızı Birlikte Aşalım

Arabuluculuk

Bizimle Tanışın.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Bademci Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu olarak arabuluculuk üzerine de hizmet vermekte, Konya arabulucu ihtiyacınızda danışacağınız ilk yer olmak için çabalamaktayız.

UYUŞMAZLIK, MÜZAKERE, DOSTANE, UZLAŞMA

arabuluculuk

ceza hukuku

arabuluculuk Ne demektir?

Arabuluculuk, günümüzde dostane yollarla uyuşmazlık çözüm yöntemleri içinde en yaygın olarak bilinen ve uygulanan uyuşmazlık çözüm yöntemidir.

Arabulucu, sistematik teknikler uygulayarak, görüşmek ve müzakerelerde bulunmak amacıyla tarafları bir araya getirerek onların birbirlerini anlamalarını ve bu suretle çözümlerini kendilerinin üretmesini ve aralarında iletişim sürecinin kurulmasını sağlamaya çağlayan tarafsız üçüncü kişidir.

Arabulucu, bu süreçte karar veren kişi değildir. Hatta taraflara herhangi bir çözüm de önermez. Taraflar uyuşmazlığı kendileri uzlaşarak çözerler. Arabulucu, tarafların aralarındaki asıl uyuşmazlığı ve menfaatlerini tespit ederek bu konularda tartışmalarını ve çözüm bulmalarını sağlamaya çalışır. Burada taraflar kendi çözümlerini kendileri üretirler ve bunu yaparken birbirlerini anlamaya çalışırlar.

Konya Arabulucu, Konya Arabuluculuk, Konya arabulucu avukat, Konya uzlaştırmacı, Konya Uzlaştırmacı bul, Konya Uzlaştırmacıları,  Konya avukatları,  Konya Hukuk Bürosu, konya arabulucu listesi, konya arabulucu avukatlar

Bu iletişim formu alanından avukatlarımıza soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.