Uyuşmazlıklarınızı Birlikte Aşalım

Ceza Hukuku

Bizimle Tanışın.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Bademci Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu olarak ceza hukuku alanında uzman avukat kadromuzla hizmet vermekteyiz. Konya ceza avukatı, Konya ağır ceza avukatı, Konya ceza davası avukatı arayışınızda müdafi ve vekil olarak profesyonel hukuk hizmeti sunmaktayız. Konya ceza avukatı Recep Bademci uzun yıllardır birçok soruşturma ve kovuşturma dosyasında müşteki vekilliği, şüpheli ve sanık müdafiliği üstlenmiş, bu zor süreçte müvekkillerinin yanında yer almıştır.

SUÇ, ŞÜPHELİ, SANIK, MÜŞTEKİ, TANIK

Ceza Hukuku

ceza hukuku

Ceza Hukuku

Türkiye sınırları içerisinde görülen ceza davalarına ilişkin olarak, uzman ceza avukatlarımız önderliğinde, başta Ağır Ceza Mahkemesi olmak üzere, Sulh Ceza Hakimlikleri ve Asliye Ceza Mahkemelerinde görülmekte olan ceza davalarına ve savcılık soruşturmalarına ilişkin olarak, Bademci Hukuk Bürosu Türk Ceza Kanunu Kapsamı’nda yer alan tüm suçlar kapsamında danışmanlık, mağdur avukatlığı ve şüpheli veya sanıklara müdafilik hizmeti vermektedir. Bademci Hukuk Bürosu müvekkillerine ceza yargılaması aşamasında adil yargılanma hakkı kapsamında en etkili ve başarılı neticeyi almak üzere hukuki destek sağlamaktadır.

Konya Barosu Avukatları, Konya Avukatları, Konya Ceza Mahkemesi, Konya Ağır Ceza Mahkemesi, Konya Hukuk Bürosu, Konya Avukat Tavsiye, Konya Avukat Numaraları, Konya Ceza Avukatı

Bu iletişim formu alanından avukatlarımıza soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.